Profil společnosti

RAMENCRAFT s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20231–5 zaměstnanců
IČO: 17923611DIČ: CZ17923611plátce DPHDS: v2rm75dSp. zn.: C 378756Veleslavínova 59, Praha, 11000

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

6,129 mil. Kč

▲ 14.7 %

Vlastní kapitál 2024

2,21 mil. Kč

▲ 576.3 %

Cizí zdroje 2024

3,91 mil. Kč

▼ 32.7 %

Míra vlastního kapitálu 2024

36,1 %

▲ 515.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč4,803 mil. Kč
Oběžná aktiva3,497 mil. Kč929 tis. Kč
Celková aktiva5,345 mil. Kč6,129 mil. Kč
Vlastní kapitál−464 tis. Kč2,21 mil. Kč
Cizí zdroje5,809 mil. Kč3,91 mil. Kč
Krátkodobé závazky5,809 mil. Kč3,91 mil. Kč
Pasiva celkem5,345 mil. Kč6,129 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

6,203 mil. Kč

Čistý zisk 2024

−1,326 mil. Kč

▼ 174.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby0 Kč6,203 mil. Kč
Provozní výnosy0 Kč6,203 mil. Kč
Náklady na prodané zboží0 Kč5,586 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč1,871 mil. Kč
Odpisy0 Kč29 tis. Kč
Provozní zisk−483 tis. Kč−1,32 mil. Kč
Finanční výsledek−1 tis. Kč−6 tis. Kč
Zisk před zdaněním−484 tis. Kč−1,326 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−484 tis. Kč−1,326 mil. Kč
EBITDA−483 tis. Kč−1,291 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T03:49:10.805Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-31T23:21:49.620Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 5. 2026