Profil společnosti
Astik company s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20221–5 zaměstnanců
IČO: 17765692DS: vsygcjySp. zn.: C 376278Lublaňská 3, Praha, 12000
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
158 tis. Kč
▲ 146.9 %
Vlastní kapitál 2024
−1,059 mil. Kč
▼ 53.7 %
Cizí zdroje 2024
1,217 mil. Kč
▲ 61.6 %
Míra vlastního kapitálu 2024
-670,3 %
▲ 37.7 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 35 tis. Kč | 127 tis. Kč |
| Celková aktiva | 64 tis. Kč | 158 tis. Kč |
| Vlastní kapitál | −689 tis. Kč | −1,059 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 753 tis. Kč | 1,217 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | 0 Kč |
| Krátkodobé závazky | 753 tis. Kč | 1,217 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 64 tis. Kč | 158 tis. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
901 tis. Kč
▼ 36.4 %
Čistý zisk 2024
−370 tis. Kč
▲ 47.8 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 1,417 mil. Kč | 901 tis. Kč |
| Provozní výnosy | 1,417 mil. Kč | 928 tis. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 1,541 mil. Kč | 939 tis. Kč |
| Osobní náklady | 553 tis. Kč | 333 tis. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | −687 tis. Kč | −353 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −22 tis. Kč | −17 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −709 tis. Kč | −370 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 0 Kč |
| Čistý zisk | −709 tis. Kč | −370 tis. Kč |
| EBITDA | −687 tis. Kč | −353 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T02:47:12.028Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 23. 7. 2026