Hornobenešovský komunitní spolek MAAT
AktivníSpolekZal. 2022Neuvedeno
IČO: 17630347DS: shia6raSp. zn.: L 2042125, Horní Benešov, 79312
Základní údaje
- IČO
- 17630347
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 16. 11. 2022
- Spisová značka
- L 20421, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Předseda jedná za spolek samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- shia6ra
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
25, Horní Benešov, 79312
Lidé a vlastníci
Jednatel
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 12. 6. 2026Zapsán jednatel — funkce: jednatel
- 16. 11. 2022Změna spisové značky — nově „L 20421“
- 16. 11. 2022Změna způsobu jednání — nově „Předseda jedná za spolek samostatně.“
- 16. 11. 2022Změna sídla — z „25, Horní Benešov, 79312“ na „Luhy 25, Horní Benešov, 79312“
Časté otázky
Kde sídlí Hornobenešovský komunitní spolek MAAT?
Společnost Hornobenešovský komunitní spolek MAAT sídlí na adrese 25, Horní Benešov, 79312.
Jaké má Hornobenešovský komunitní spolek MAAT IČO?
IČO společnosti Hornobenešovský komunitní spolek MAAT je 17630347.
Kdy vznikla Hornobenešovský komunitní spolek MAAT?
Společnost Hornobenešovský komunitní spolek MAAT vznikla 16. 11. 2022.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T23:16:57.409Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 5. 7. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 16. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 5. 2026