Profil společnosti
Levné pleny s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 202210–19 zaměstnanců
IČO: 17597935DIČ: CZ17597935plátce DPHDS: jzt27h5Sp. zn.: C 9056637, Uničov, 78391
Další 1 rok historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
2,471 mil. Kč
▲ 194.2 %
Vlastní kapitál 2024
1,463 mil. Kč
▲ 150.9 %
Cizí zdroje 2024
1,008 mil. Kč
▲ 292.2 %
Míra vlastního kapitálu 2024
59,2 %
▼ 14.7 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Oběžná aktiva | 840 tis. Kč | 2,471 mil. Kč |
| Celková aktiva | 840 tis. Kč | 2,471 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 583 tis. Kč | 1,463 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 257 tis. Kč | 1,008 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 257 tis. Kč | 1,008 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 840 tis. Kč | 2,471 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
13,36 mil. Kč
▲ 298.1 %
Čistý zisk 2024
880 tis. Kč
▲ 56.3 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 3,355 mil. Kč | 13,36 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 4,734 mil. Kč | 15,49 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 1,631 mil. Kč | 11,21 mil. Kč |
| Osobní náklady | 2,532 mil. Kč | 3,439 mil. Kč |
| Provozní zisk | 564 tis. Kč | 820 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −1 tis. Kč | 60 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 563 tis. Kč | 880 tis. Kč |
| Čistý zisk | 563 tis. Kč | 880 tis. Kč |
| EBITDA | 564 tis. Kč | 820 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:27:20.121Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T14:15:42.642Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 10. 6. 2026