Profil společnosti

VOLKRIS Construction s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20221–5 zaměstnanců
IČO: 17364698DIČ: CZ17364698plátce DPHDS: jryk8atSp. zn.: C 370639U Elektry 830, Praha, 19800

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,749 mil. Kč

▼ 18.9 %

Vlastní kapitál 2024

1,519 mil. Kč

▲ 47.0 %

Cizí zdroje 2024

1,211 mil. Kč

▼ 48.6 %

Míra vlastního kapitálu 2024

55,3 %

▲ 81.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva–662 tis. Kč
Oběžná aktiva3,39 mil. Kč2,087 mil. Kč
Celková aktiva3,39 mil. Kč2,749 mil. Kč
Vlastní kapitál1,033 mil. Kč1,519 mil. Kč
Cizí zdroje2,357 mil. Kč1,211 mil. Kč
Krátkodobé závazky2,357 mil. Kč1,211 mil. Kč
Pasiva celkem3,39 mil. Kč2,749 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

3,762 mil. Kč

▼ 14.5 %

Čistý zisk 2024

487 tis. Kč

▼ 41.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby4,399 mil. Kč3,762 mil. Kč
Provozní výnosy4,399 mil. Kč3,776 mil. Kč
Náklady na prodané zboží–2,171 mil. Kč
Osobní náklady816 tis. Kč863 tis. Kč
Odpisy–82 tis. Kč
Provozní zisk1,032 mil. Kč649 tis. Kč
Finanční výsledek−1 tis. Kč−33 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,031 mil. Kč616 tis. Kč
Daň z příjmů196 tis. Kč129 tis. Kč
Čistý zisk835 tis. Kč487 tis. Kč
EBITDA1,032 mil. Kč731 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T03:46:27.587Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-31T23:15:36.431Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 8. 2026