Profil společnosti
Darks s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20221–5 zaměstnanců
IČO: 17337577DIČ: CZ17337577plátce DPHDS: we4jyreSp. zn.: C 370204Na Kobylce 101, Všenory, 25231
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
3,381 mil. Kč
▲ 56.2 %
Vlastní kapitál 2024
2,709 mil. Kč
▲ 87.2 %
Cizí zdroje 2024
672 tis. Kč
▼ 6.3 %
Míra vlastního kapitálu 2024
80,1 %
▲ 19.8 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 2,151 mil. Kč | 3,351 mil. Kč |
| Celková aktiva | 2,164 mil. Kč | 3,381 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 1,447 mil. Kč | 2,709 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 717 tis. Kč | 672 tis. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | 0 Kč |
| Krátkodobé závazky | 717 tis. Kč | 672 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 2,164 mil. Kč | 3,381 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
3,813 mil. Kč
▲ 53.4 %
Čistý zisk 2024
1,262 mil. Kč
▲ 80.8 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 2,485 mil. Kč | 3,813 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 2,485 mil. Kč | 3,813 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 0 Kč | 1,966 mil. Kč |
| Osobní náklady | 221 tis. Kč | 280 tis. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | 828 tis. Kč | 1,562 mil. Kč |
| Finanční výsledek | 34 tis. Kč | 52 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 862 tis. Kč | 1,614 mil. Kč |
| Daň z příjmů | 164 tis. Kč | 352 tis. Kč |
| Čistý zisk | 698 tis. Kč | 1,262 mil. Kč |
| EBITDA | 828 tis. Kč | 1,562 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T02:37:17.619Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T14:13:04.546Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 7. 2026