Profil společnosti
ASK STAVBY DEMOLICE s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 202210–19 zaměstnanců
IČO: 17288177DIČ: CZ17288177plátce DPHDS: wusgqysSp. zn.: C 369433Nademlejnská 600, Praha, 19800
Nejnovější údaje za rok 2023
Rozvaha
Aktiva 2023
7,23 mil. Kč
▲ 182.6 %
Vlastní kapitál 2023
3,843 mil. Kč
▲ 83.9 %
Cizí zdroje 2023
3,387 mil. Kč
▲ 623.7 %
Míra vlastního kapitálu 2023
53,2 %
▼ 34.9 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2023
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 1,602 mil. Kč | 2,284 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 936 tis. Kč | 4,946 mil. Kč |
| Celková aktiva | 2,558 mil. Kč | 7,23 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 2,09 mil. Kč | 3,843 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 468 tis. Kč | 3,387 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 468 tis. Kč | 3,387 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 2,558 mil. Kč | 7,23 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2023
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2023
58,93 mil. Kč
▲ 667.8 %
Čistý zisk 2023
2,146 mil. Kč
▲ 3.7 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Tržby | 7,676 mil. Kč | 58,93 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 7,676 mil. Kč | 58,93 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | – | 54,36 mil. Kč |
| Osobní náklady | 345 tis. Kč | 1,404 mil. Kč |
| Odpisy | 205 tis. Kč | 517 tis. Kč |
| Provozní zisk | 2,07 mil. Kč | 2,649 mil. Kč |
| Finanční výsledek | 0 Kč | – |
| Zisk před zdaněním | 2,07 mil. Kč | 2,649 mil. Kč |
| Daň z příjmů | – | 503 tis. Kč |
| Čistý zisk | 2,07 mil. Kč | 2,146 mil. Kč |
| EBITDA | 2,275 mil. Kč | 3,166 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T02:37:17.619Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T14:12:28.732Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 7. 2026