Profil společnosti

VMAX Energy s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20221–5 zaměstnanců
IČO: 17233640DIČ: CZ17233640plátce DPHDS: ekqdr3uSp. zn.: C 129198Cyrilometodějská 43, Třebíč, 67401

Nejnovější údaje za rok 2023

Rozvaha

Aktiva 2023

649 tis. Kč

▼ 62.0 %

Vlastní kapitál 2023

325 tis. Kč

▲ 571.0 %

Cizí zdroje 2023

324 tis. Kč

▼ 81.7 %

Míra vlastního kapitálu 2023

50,1 %

▲ 1339.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2023

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20222023
Stálá aktiva–215 tis. Kč
Oběžná aktiva1,663 mil. Kč418 tis. Kč
Celková aktiva1,706 mil. Kč649 tis. Kč
Vlastní kapitál−69 tis. Kč325 tis. Kč
Cizí zdroje1,775 mil. Kč324 tis. Kč
Pasiva celkem1,706 mil. Kč649 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2023

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2023

3,533 mil. Kč

▲ 2405.7 %

Čistý zisk 2023

393 tis. Kč

▲ 246.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20222023
Tržby141 tis. Kč3,533 mil. Kč
Provozní výnosy141 tis. Kč3,533 mil. Kč
Náklady na prodané zboží267 tis. Kč3,039 mil. Kč
Osobní náklady137 tis. Kč295 tis. Kč
Odpisy–27 tis. Kč
Provozní zisk−268 tis. Kč429 tis. Kč
Finanční výsledek−1 tis. Kč−13 tis. Kč
Zisk před zdaněním−269 tis. Kč416 tis. Kč
Daň z příjmů–23 tis. Kč
Čistý zisk−269 tis. Kč393 tis. Kč
EBITDA−268 tis. Kč456 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:42:03.647Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-31T23:13:52.028Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 7. 2026