MR Přívěsy s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2022Neuvedeno
IČO: 17206294DIČ: CZ17206294plátce DPHDS: zh7cb4eSp. zn.: C 89523Sládkova 2666, Ostrava, 70200
Základní údaje
- IČO
- 17206294
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 2. 6. 2022
- Základní kapitál
- 20 000 Kč
- Spisová značka
- C 89523, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- zh7cb4e
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Sládkova 2666, Ostrava, 70200
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Spolehlivý plátce DPH
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 100 %
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 20. 12. 2023Změna způsobu jednání — nově „Jednatel zastupuje společnost samostatně.“
- 2. 6. 2022Změna základního kapitálu — nově „20000“
- 2. 6. 2022Změna spisové značky — nově „C 89523“
Předmět podnikání a činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - obory činnosti: - Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů - Výroba měřících, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení - Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektrických zařízení pracujících na malém napětí - Výroba neelektrických zařízení pro domácnost - Výroba strojů a zařízení - Výroba motorových a přípojných vozidel a karoserií - Stavba a výroba plavidel - Výroba, vývoj, projektování, zkoušky, instalace, údržba, opravy, modifikace a konstrukční změny letadel, motorů letadel, vrtulí, letadlových částí a zařízení a leteckých pozemních zařízení - Výroba jízdních kol, vozíků pro invalidy a jiných nemotorových dopravních prostředků - Výroba a opravy čalounických výrobků - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím - Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství - Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě - Zasilatelství a zastupování v celním řízení - Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce - Testování, měření, analýzy a kontroly - Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti - Pronájem a půjčování věcí movitých - Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
- Opravy silničních vozidel
- Opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů
DPH
Spolehlivý plátce- DIČ
- CZ17206294
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 463
- Zveřejněné účty
- 123-7523200257/0100
Dokumenty
- účetní závěrka [2024] · 202423. 1. 2026
- účetní závěrka [2023] · 202323. 1. 2026
- účetní závěrka [2022] · 202223. 1. 2026
Časté otázky
Kde sídlí MR Přívěsy s.r.o.?
Společnost MR Přívěsy s.r.o. sídlí na adrese Sládkova 2666, Ostrava, 70200.
Jaké má MR Přívěsy s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti MR Přívěsy s.r.o. je 17206294, DIČ je CZ17206294.
Kdy vznikla MR Přívěsy s.r.o.?
Společnost MR Přívěsy s.r.o. vznikla 2. 6. 2022.
Je MR Přívěsy s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost MR Přívěsy s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ17206294).
Firmy na stejné adrese
- ABM CZECH s.r.o.Ostrava
- ARGO - klub potápěčů pobočný spolek SPMSOstrava
- COM.MAS PLUS s.r.o. "v likvidaci"Ostrava
- CZ KOVOS s.r.o.Ostrava
- DAKOPO s.r.o.Ostrava
- DEMOKOP STAV s.r.o.Ostrava
- Klub potápěčů Cádiz, pobočný spolek SPMSOstrava
- KV1973, s.r.o.Ostrava
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T10:31:56.932Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 14. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 5. 2026