Profil společnosti
SK Aktiv Olomouc z.s.
AktivníSpolekZal. 2022Neuvedeno
IČO: 17113580DS: nxrauqnSp. zn.: L 20228Krapkova 1159, Olomouc, 77900
Základní údaje
- IČO
- 17113580
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 6. 5. 2022
- Spisová značka
- L 20228, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Předseda zastupuje spolek.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- nxrauqn
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Krapkova 1159, Olomouc, 77900
Lidé a vlastníci
Jednatel
Mgr. IVETA POLÁŠKOVÁ
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí SK Aktiv Olomouc z.s.?
Společnost SK Aktiv Olomouc z.s. sídlí na adrese Krapkova 1159, Olomouc, 77900.
Jaké má SK Aktiv Olomouc z.s. IČO?
IČO společnosti SK Aktiv Olomouc z.s. je 17113580.
Kdy vznikla SK Aktiv Olomouc z.s.?
Společnost SK Aktiv Olomouc z.s. vznikla 6. 5. 2022.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:07:56.014Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 4. 2026