Profil společnosti

Spotřební družstvo SERVIS GASTRONOMII užívající označení SEGA s. d.

Aktivní
Zahraniční osobaZal. 19911–5 zaměstnanců
IČO: 16627865DIČ: CZ16627865plátce DPHDS: jjk8fa3Sp. zn.: Dr 128Závodí 73, Frenštát pod Radhoštěm, 74401

Základní údaje

IČO
16627865
DIČ
CZ16627865
Právní forma
Zahraniční osoba
Datum vzniku
23. 5. 1991
Základní kapitál
50 000 Kč
Spisová značka
Dr 128, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Družstvo zastupuje předseda družstva samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
jjk8fa3
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Závodí 73, Frenštát pod Radhoštěm, 74401

Lidé a vlastníci

Jednatel

LUBOŠ KAŠPÁREK

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

2,017 mil. Kč

▼ 6.4 %

Vlastní kapitál

1,028 mil. Kč

▼ 8.5 %

Cizí zdroje

973 tis. Kč

▼ 3.9 %

Míra vlastního kapitálu

51 %

▼ 2.3 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
  • Hostinská činnost
  • Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ16627865
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 463
Zveřejněné účty
1762771359/0800
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí Spotřební družstvo SERVIS GASTRONOMII užívající označení SEGA s. d.?

Společnost Spotřební družstvo SERVIS GASTRONOMII užívající označení SEGA s. d. sídlí na adrese Závodí 73, Frenštát pod Radhoštěm, 74401.

Jaké má Spotřební družstvo SERVIS GASTRONOMII užívající označení SEGA s. d. IČO a DIČ?

IČO společnosti Spotřební družstvo SERVIS GASTRONOMII užívající označení SEGA s. d. je 16627865, DIČ je CZ16627865.

Kdy vznikla Spotřební družstvo SERVIS GASTRONOMII užívající označení SEGA s. d.?

Společnost Spotřební družstvo SERVIS GASTRONOMII užívající označení SEGA s. d. vznikla 23. 5. 1991.

Je Spotřební družstvo SERVIS GASTRONOMII užívající označení SEGA s. d. plátcem DPH?

Ano, společnost Spotřební družstvo SERVIS GASTRONOMII užívající označení SEGA s. d. je plátcem DPH (DIČ CZ16627865).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:07:03.936Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-22T14:09:32.422Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 22. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 8. 2026