Melsi CZ s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2022Neuvedeno
IČO: 14311151DS: w7xi3crSp. zn.: C 49167Žitná 1485, Hlinsko, 53901

Základní údaje

IČO
14311151
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
2. 3. 2022
Základní kapitál
240 000 Kč
Spisová značka
C 49167, Krajský soud v Hradci Králové
Způsob jednání
Jednatelé jednají za obchodní společnost samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
w7xi3cr
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Žitná 1485, Hlinsko, 53901

Lidé a vlastníci

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 21. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 50 %
  • 21. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 50 %
  • 2. 3. 2022Změna základního kapitálunově „240000“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v těchto oborech: - zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, - výroba neelektrických zařízení pro domácnost, - zprostředkování obchodu a služeb, - velkoobchod a maloobchod, - poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály, - pronájem a půjčování movitých věcí, - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, - příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce, - služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy, - výroba, obchod a služby jinde nezařazené.
  • Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.

Časté otázky

Kde sídlí Melsi CZ s.r.o.?

Společnost Melsi CZ s.r.o. sídlí na adrese Žitná 1485, Hlinsko, 53901.

Jaké má Melsi CZ s.r.o. IČO?

IČO společnosti Melsi CZ s.r.o. je 14311151.

Kdy vznikla Melsi CZ s.r.o.?

Společnost Melsi CZ s.r.o. vznikla 2. 3. 2022.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T22:58:50.450Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 4. 2026