Profil společnosti

Terenbag s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20221–5 zaměstnanců
IČO: 14252333DIČ: CZ14252333plátce DPHDS: rw5e4wcSp. zn.: C 362843Pejřimská 399, Kolín, 28002

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,873 mil. Kč

▲ 5.4 %

Vlastní kapitál 2024

−2,092 mil. Kč

▼ 52.8 %

Cizí zdroje 2024

4,965 mil. Kč

▲ 21.3 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-72,8 %

▼ 44.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva1,768 mil. Kč1,895 mil. Kč
Oběžná aktiva957 tis. Kč950 tis. Kč
Celková aktiva2,725 mil. Kč2,873 mil. Kč
Vlastní kapitál−1,369 mil. Kč−2,092 mil. Kč
Cizí zdroje4,094 mil. Kč4,965 mil. Kč
Dlouhodobé závazky523 tis. Kč680 tis. Kč
Krátkodobé závazky3,571 mil. Kč4,285 mil. Kč
Pasiva celkem2,725 mil. Kč2,873 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

1,381 mil. Kč

▲ 38.0 %

Čistý zisk 2024

−723 tis. Kč

▲ 37.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby1,001 mil. Kč1,381 mil. Kč
Provozní výnosy1,268 mil. Kč1,389 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,874 mil. Kč1,394 mil. Kč
Osobní náklady439 tis. Kč610 tis. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk−1,045 mil. Kč−617 tis. Kč
Finanční výsledek−120 tis. Kč−106 tis. Kč
Zisk před zdaněním−1,165 mil. Kč−723 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−1,165 mil. Kč−723 tis. Kč
EBITDA−1,045 mil. Kč−617 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T02:43:45.461Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-13T18:05:28.874Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 7. 2026