Profil společnosti
Almen Work s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 202220–24 zaměstnanců
IČO: 14192811DIČ: CZ14192811plátce DPHDS: k5y9wr2Sp. zn.: C 31829Nad Cihelnou 600, Velešín, 38232
Další 1 rok historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
4,624 mil. Kč
▲ 130.6 %
Vlastní kapitál 2024
3,559 mil. Kč
▲ 139.5 %
Cizí zdroje 2024
1,065 mil. Kč
▲ 105.2 %
Míra vlastního kapitálu 2024
77 %
▲ 3.9 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 2,005 mil. Kč | 4,624 mil. Kč |
| Celková aktiva | 2,005 mil. Kč | 4,624 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 1,486 mil. Kč | 3,559 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 519 tis. Kč | 1,065 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | – |
| Krátkodobé závazky | 519 tis. Kč | 1,065 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 2,005 mil. Kč | 4,624 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
11,4 mil. Kč
▲ 143.9 %
Čistý zisk 2024
2,073 mil. Kč
▲ 46.8 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 4,675 mil. Kč | 11,4 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 4,675 mil. Kč | 11,4 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 1,525 mil. Kč | 5,302 mil. Kč |
| Osobní náklady | 1,407 mil. Kč | 3,398 mil. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | 1,743 mil. Kč | 2,684 mil. Kč |
| Finanční výsledek | 0 Kč | −60 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 1,743 mil. Kč | 2,624 mil. Kč |
| Daň z příjmů | 331 tis. Kč | 551 tis. Kč |
| Čistý zisk | 1,412 mil. Kč | 2,073 mil. Kč |
| EBITDA | 1,743 mil. Kč | 2,684 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:13:17.510Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T06:04:39.635Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 17. 8. 2026