Profil společnosti

M&K Jewellery s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2021Neuvedeno
IČO: 14041201DIČ: CZ14041201plátce DPHDS: tmjyahxSp. zn.: C 41523Msgre. B. Staška 62, Domažlice, 34401

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

3,263 mil. Kč

▲ 34.6 %

Vlastní kapitál 2024

1,553 mil. Kč

▲ 112.4 %

Cizí zdroje 2024

1,71 mil. Kč

▲ 1.4 %

Míra vlastního kapitálu 2024

47,6 %

▲ 57.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Oběžná aktiva2,425 mil. Kč3,263 mil. Kč
Celková aktiva2,425 mil. Kč3,263 mil. Kč
Vlastní kapitál731 tis. Kč1,553 mil. Kč
Cizí zdroje1,686 mil. Kč1,71 mil. Kč
Dlouhodobé závazky1,508 mil. Kč1,536 mil. Kč
Krátkodobé závazky178 tis. Kč174 tis. Kč
Pasiva celkem2,425 mil. Kč3,263 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

3,92 mil. Kč

▲ 33.4 %

Čistý zisk 2024

830 tis. Kč

▼ 20.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby2,938 mil. Kč3,92 mil. Kč
Provozní výnosy2,938 mil. Kč3,92 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,729 mil. Kč2,883 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč0 Kč
Odpisy–0 Kč
Provozní zisk1,209 mil. Kč1,037 mil. Kč
Finanční výsledek−1 tis. Kč14 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,208 mil. Kč1,051 mil. Kč
Daň z příjmů168 tis. Kč221 tis. Kč
Čistý zisk1,04 mil. Kč830 tis. Kč
EBITDA1,209 mil. Kč1,037 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:15:30.253Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-13T18:02:49.174Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 9. 2026