UNIMO-univerzální miniobchod

Zrušená
Podnikající fyzická osobaZal. 1991
IČO: 13397681162, Prosiměřice, 67161

Základní údaje

IČO
13397681
Právní forma
Podnikající fyzická osoba
Datum vzniku
24. 9. 1991
Datum zániku
1. 6. 1992

Sídlo

162, Prosiměřice, 67161

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí UNIMO-univerzální miniobchod?

Společnost UNIMO-univerzální miniobchod sídlí na adrese 162, Prosiměřice, 67161.

Jaké má UNIMO-univerzální miniobchod IČO?

IČO společnosti UNIMO-univerzální miniobchod je 13397681.

Kdy vznikla UNIMO-univerzální miniobchod?

Společnost UNIMO-univerzální miniobchod vznikla 24. 9. 1991.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 5. 2026