Profil společnosti

Ruslan Apartments, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20211–5 zaměstnanců
IČO: 11958189DS: 3skny8tSp. zn.: C 4844942, Benecko, 51401

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,934 mil. Kč

▼ 41.9 %

Vlastní kapitál 2024

3,013 mil. Kč

▲ 209.7 %

Cizí zdroje 2024

−1,079 mil. Kč

▼ 145.8 %

Míra vlastního kapitálu 2024

155,8 %

▲ 433.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč1,366 mil. Kč
Oběžná aktiva3,33 mil. Kč568 tis. Kč
Celková aktiva3,33 mil. Kč1,934 mil. Kč
Vlastní kapitál973 tis. Kč3,013 mil. Kč
Cizí zdroje2,357 mil. Kč−1,079 mil. Kč
Dlouhodobé závazky–695 tis. Kč
Krátkodobé závazky2,357 mil. Kč−1,774 mil. Kč
Pasiva celkem3,33 mil. Kč1,934 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

34,27 mil. Kč

▲ 222.4 %

Čistý zisk 2024

2,04 mil. Kč

▲ 109.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby10,63 mil. Kč34,27 mil. Kč
Provozní výnosy10,63 mil. Kč34,27 mil. Kč
Náklady na prodané zboží9,417 mil. Kč31,69 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč76 tis. Kč
Odpisy0 Kč21 tis. Kč
Provozní zisk1,213 mil. Kč2,478 mil. Kč
Finanční výsledek−12 tis. Kč−79 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,201 mil. Kč2,399 mil. Kč
Daň z příjmů228 tis. Kč359 tis. Kč
Čistý zisk973 tis. Kč2,04 mil. Kč
EBITDA1,213 mil. Kč2,499 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:22:02.887Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 16. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 6. 2026