Profil společnosti

STORM ANVILS s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20211–5 zaměstnanců
IČO: 11907002DIČ: CZ11907002plátce DPHDS: fn5knvbSp. zn.: C 47767Volyňských Čechů 837, Žatec, 43801

Nejnovější údaje za rok 2023

Rozvaha

Aktiva 2023

334 tis. Kč

138.6 %

Vlastní kapitál 2023

−1,658 mil. Kč

105.2 %

Cizí zdroje 2023

1,992 mil. Kč

111.9 %

Míra vlastního kapitálu 2023

-496,4 %

14.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2023

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20222023
Oběžná aktiva121 tis. Kč313 tis. Kč
Celková aktiva140 tis. Kč334 tis. Kč
Vlastní kapitál−808 tis. Kč−1,658 mil. Kč
Cizí zdroje940 tis. Kč1,992 mil. Kč
Krátkodobé závazky940 tis. Kč1,992 mil. Kč
Pasiva celkem140 tis. Kč334 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2023

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2023

2,07 mil. Kč

20.9 %

Čistý zisk 2023

−850 tis. Kč

6.4 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20222023
Tržby1,712 mil. Kč2,07 mil. Kč
Provozní výnosy1,712 mil. Kč2,077 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,789 mil. Kč1,544 mil. Kč
Osobní náklady721 tis. Kč1,383 mil. Kč
Provozní zisk−799 tis. Kč−850 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním−799 tis. Kč−850 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−799 tis. Kč−850 tis. Kč
EBITDA−799 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:16:55.167Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T14:41:41.242Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 8. 2026