Profil společnosti

Linhart Restaurant s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20211–5 zaměstnanců
IČO: 11868945DIČ: CZ11868945plátce DPHDS: eaqig3fSp. zn.: C 355273č.ev. 159, 28151 Oseček, Oseček, 28151

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

278 tis. Kč

▼ 30.5 %

Vlastní kapitál 2024

−1,113 mil. Kč

▼ 195.2 %

Cizí zdroje 2024

1,345 mil. Kč

▲ 73.3 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-400,4 %

▼ 324.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva–0 Kč
Oběžná aktiva400 tis. Kč278 tis. Kč
Celková aktiva400 tis. Kč278 tis. Kč
Vlastní kapitál−377 tis. Kč−1,113 mil. Kč
Cizí zdroje776 tis. Kč1,345 mil. Kč
Dlouhodobé závazky–0 Kč
Krátkodobé závazky776 tis. Kč1,345 mil. Kč
Pasiva celkem400 tis. Kč278 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

3,782 mil. Kč

▼ 11.3 %

Čistý zisk 2024

−737 tis. Kč

▼ 252.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby4,262 mil. Kč3,782 mil. Kč
Provozní výnosy4,285 mil. Kč3,82 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,863 mil. Kč2,948 mil. Kč
Osobní náklady885 tis. Kč1,507 mil. Kč
Odpisy–0 Kč
Provozní zisk531 tis. Kč−689 tis. Kč
Finanční výsledek−47 tis. Kč−48 tis. Kč
Zisk před zdaněním484 tis. Kč−737 tis. Kč
Daň z příjmů–0 Kč
Čistý zisk484 tis. Kč−737 tis. Kč
EBITDA531 tis. Kč−689 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T02:41:00.183Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-14T14:41:02.951Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 14. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 13. 6. 2026