Profil společnosti

EcomWire Factory s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20211–5 zaměstnanců
IČO: 11787171DIČ: CZ11787171plátce DPHDS: wwvewrySp. zn.: C 354564Rybná 716, Praha, 11000

Základní údaje

IČO
11787171
DIČ
CZ11787171
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
30. 8. 2021
Základní kapitál
50 000 Kč
Spisová značka
C 354564, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
wwvewry
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

KAMIL GABRIŠ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

17,58 mil. Kč

▲ 10.0 %

Vlastní kapitál

1,137 mil. Kč

▲ 18.4 %

Cizí zdroje

16,41 mil. Kč

▲ 9.2 %

Míra vlastního kapitálu

6,5 %

▲ 7.7 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2025

Tržby

28,45 mil. Kč

▼ 34.3 %

Čistý zisk

178 tis. Kč

▼ 22.6 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona:
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Velkoobchod a maloobchod

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ11787171
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
2202036086/2010
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí EcomWire Factory s.r.o.?

Společnost EcomWire Factory s.r.o. sídlí na adrese Rybná 716, Praha, 11000.

Jaké má EcomWire Factory s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti EcomWire Factory s.r.o. je 11787171, DIČ je CZ11787171.

Kdy vznikla EcomWire Factory s.r.o.?

Společnost EcomWire Factory s.r.o. vznikla 30. 8. 2021.

Je EcomWire Factory s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost EcomWire Factory s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ11787171).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T02:44:37.341Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-27T06:39:54.136Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 27. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 7. 2026