Profil společnosti

Simarlin s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 202120–24 zaměstnanců
IČO: 11744251DIČ: CZ11744251plátce DPHDS: 4wscg7iSp. zn.: C 124575Hřbitovní 87, Šlapanice, 66451

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,479 mil. Kč

▼ 45.8 %

Vlastní kapitál 2024

811 tis. Kč

▲ 24.2 %

Cizí zdroje 2024

668 tis. Kč

▼ 67.9 %

Míra vlastního kapitálu 2024

54,8 %

▲ 129.3 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč–
Oběžná aktiva2,731 mil. Kč1,479 mil. Kč
Celková aktiva2,731 mil. Kč1,479 mil. Kč
Vlastní kapitál653 tis. Kč811 tis. Kč
Cizí zdroje2,078 mil. Kč668 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč–
Krátkodobé závazky2,078 mil. Kč668 tis. Kč
Pasiva celkem2,731 mil. Kč1,479 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

3,036 mil. Kč

▼ 69.0 %

Čistý zisk 2024

158 tis. Kč

▼ 60.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby9,779 mil. Kč3,036 mil. Kč
Provozní výnosy9,779 mil. Kč3,036 mil. Kč
Náklady na prodané zboží6,041 mil. Kč1,927 mil. Kč
Osobní náklady3,237 mil. Kč906 tis. Kč
Odpisy0 Kč–
Provozní zisk501 tis. Kč203 tis. Kč
Finanční výsledek−2 tis. Kč−3 tis. Kč
Zisk před zdaněním499 tis. Kč200 tis. Kč
Daň z příjmů95 tis. Kč42 tis. Kč
Čistý zisk404 tis. Kč158 tis. Kč
EBITDA501 tis. Kč203 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:43:28.482Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-16T18:39:46.770Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 16. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026