Profil společnosti

Grand Property Management s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2021Neuvedeno
IČO: 11636912DIČ: CZ11636912plátce DPHDS: mfe6fqpSp. zn.: C 352137Jankovcova 1535, Praha, 17000

Základní údaje

IČO
11636912
DIČ
CZ11636912
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
1. 7. 2021
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 352137, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
mfe6fqp
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Jankovcova 1535, Praha, 17000

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

ELIŠKA BROKEŠOVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2021

Aktiva

506 tis. Kč

Vlastní kapitál

436 tis. Kč

Cizí zdroje

70 tis. Kč

Míra vlastního kapitálu

86,2 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2021

Tržby

347 tis. Kč

Čistý zisk

236 tis. Kč

Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ11636912
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
5468144002/5500
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí Grand Property Management s.r.o.?

Společnost Grand Property Management s.r.o. sídlí na adrese Jankovcova 1535, Praha, 17000.

Jaké má Grand Property Management s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Grand Property Management s.r.o. je 11636912, DIČ je CZ11636912.

Kdy vznikla Grand Property Management s.r.o.?

Společnost Grand Property Management s.r.o. vznikla 1. 7. 2021.

Je Grand Property Management s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Grand Property Management s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ11636912).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T02:43:49.423Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-27T06:38:29.593Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 27. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 6. 2026