Profil společnosti

Junk Rods, z.s.

Aktivní
SpolekZal. 2021Neuvedeno
IČO: 10972242DS: aw2mrkgSp. zn.: L 75056Loučeňská 103, Krchleby, 28802

Základní údaje

IČO
10972242
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
15. 7. 2021
Spisová značka
L 75056, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Schůze předsednictva
Počet členů orgánu
4
Datová schránka
aw2mrkg
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Loučeňská 103, Krchleby, 28802

Lidé a vlastníci

Jednatelé

Mgr. MAREK BEDNÁŘ, ANIS ADAM STITOU, GUSTAW NAWROCKI, JOSEF LITOŠ

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Junk Rods, z.s.?

Společnost Junk Rods, z.s. sídlí na adrese Loučeňská 103, Krchleby, 28802.

Jaké má Junk Rods, z.s. IČO?

IČO společnosti Junk Rods, z.s. je 10972242.

Kdy vznikla Junk Rods, z.s.?

Společnost Junk Rods, z.s. vznikla 15. 7. 2021.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:13:50.070Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 20. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 4. 2026