Profil společnosti

Trade fluence cz s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20216–9 zaměstnanců
IČO: 10781943DIČ: CZ10781943plátce DPHDS: rafmhycSp. zn.: C 348341Cimburkova 916, Praha, 13000

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,619 mil. Kč

▼ 42.9 %

Vlastní kapitál 2024

658 tis. Kč

▲ 47.9 %

Cizí zdroje 2024

854 tis. Kč

▼ 64.3 %

Míra vlastního kapitálu 2024

40,6 %

▲ 158.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Oběžná aktiva2,834 mil. Kč1,619 mil. Kč
Celková aktiva2,834 mil. Kč1,619 mil. Kč
Vlastní kapitál445 tis. Kč658 tis. Kč
Cizí zdroje2,389 mil. Kč854 tis. Kč
Pasiva celkem2,834 mil. Kč1,619 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

17,1 mil. Kč

▼ 8.5 %

Čistý zisk 2024

213 tis. Kč

▼ 27.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby18,69 mil. Kč17,1 mil. Kč
Provozní výnosy18,69 mil. Kč17,1 mil. Kč
Náklady na prodané zboží15,65 mil. Kč13,76 mil. Kč
Osobní náklady2,635 mil. Kč2,966 mil. Kč
Provozní zisk372 tis. Kč292 tis. Kč
Finanční výsledek−5 tis. Kč−4 tis. Kč
Zisk před zdaněním367 tis. Kč288 tis. Kč
Daň z příjmů72 tis. Kč75 tis. Kč
Čistý zisk295 tis. Kč213 tis. Kč
EBITDA372 tis. Kč292 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T02:38:28.028Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-14T14:35:34.836Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 14. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 7. 2026