Profil společnosti

Restaurace 169 s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20211–5 zaměstnanců
IČO: 10751335DIČ: CZ10751335plátce DPHDS: xnzjee8Sp. zn.: C 854379. května 169, Brodek u Přerova, 75103

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,101 mil. Kč

▲ 19.5 %

Vlastní kapitál 2024

842 tis. Kč

▲ 44.7 %

Cizí zdroje 2024

258 tis. Kč

▼ 23.4 %

Míra vlastního kapitálu 2024

76,5 %

▲ 21.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva921 tis. Kč1,099 mil. Kč
Celková aktiva921 tis. Kč1,101 mil. Kč
Vlastní kapitál582 tis. Kč842 tis. Kč
Cizí zdroje337 tis. Kč258 tis. Kč
Dlouhodobé závazky242 tis. Kč130 tis. Kč
Krátkodobé závazky95 tis. Kč128 tis. Kč
Pasiva celkem921 tis. Kč1,101 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

2,695 mil. Kč

▼ 3.3 %

Čistý zisk 2024

260 tis. Kč

▼ 12.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby2,787 mil. Kč2,695 mil. Kč
Provozní výnosy2,787 mil. Kč2,786 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,814 mil. Kč1,713 mil. Kč
Osobní náklady586 tis. Kč782 tis. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk298 tis. Kč264 tis. Kč
Finanční výsledek−1 tis. Kč−4 tis. Kč
Zisk před zdaněním297 tis. Kč260 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk297 tis. Kč260 tis. Kč
EBITDA298 tis. Kč264 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:22:10.688Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-02T23:37:21.372Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 5. 2026