Profil společnosti
VDGS Pro s.r.o.
AktivníZákladní údaje
- IČO
- 10708529
- DIČ
- CZ10708529
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 26. 3. 2021
- Základní kapitál
- 20 000 Kč
- Spisová značka
- C 346990, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatelé jednají ve všech věcech za společnost (zastupují společnost) každý samostatně, s výjimkou prodeje, nákupu majetku a současně zatěžování firmy či majetku, kde bude muset být souhlas obou jednatelů současně.
- Počet členů orgánu
- 2
- Datová schránka
- qurfygu
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Tyršova 162, Kutná Hora, 28401
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Ing. ALEŠ RŮŽIČKA, JAN ŠTĚPNIČKA
Vlastnická struktura
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Rozvaha 2025
Aktiva
20 tis. Kč
Vlastní kapitál
20 tis. Kč
Cizí zdroje
0 Kč
Míra vlastního kapitálu
100 %
Předmět podnikání a činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
- Zprostředkování obchodu a služeb
DPH
Stav ověření není dostupný- DIČ
- CZ10708529
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 452
- Zveřejněné účty
- 1407865000/2700
Časté otázky
Kde sídlí VDGS Pro s.r.o.?
Společnost VDGS Pro s.r.o. sídlí na adrese Tyršova 162, Kutná Hora, 28401.
Jaké má VDGS Pro s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti VDGS Pro s.r.o. je 10708529, DIČ je CZ10708529.
Kdy vznikla VDGS Pro s.r.o.?
Společnost VDGS Pro s.r.o. vznikla 26. 3. 2021.
Je VDGS Pro s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost VDGS Pro s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ10708529).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T02:46:11.565Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-18T22:34:11.302Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 19. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 9. 2026