Profil společnosti

PRU-STAV s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20211–5 zaměstnanců
IČO: 09974261DIČ: CZ09974261plátce DPHDS: j9iatirSp. zn.: C 3456595, Hobšovice, 27321

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

13,61 mil. Kč

▲ 12.9 %

Vlastní kapitál 2025

12,94 mil. Kč

▲ 12.9 %

Cizí zdroje 2025

648 tis. Kč

▲ 11.9 %

Míra vlastního kapitálu 2025

95,1 %

▲ 0.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva2,698 mil. Kč1,922 mil. Kč
Oběžná aktiva9,314 mil. Kč11,65 mil. Kč
Celková aktiva12,06 mil. Kč13,61 mil. Kč
Vlastní kapitál11,46 mil. Kč12,94 mil. Kč
Cizí zdroje579 tis. Kč648 tis. Kč
Pasiva celkem12,06 mil. Kč13,61 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

13,9 mil. Kč

▲ 6.4 %

Čistý zisk 2025

1,482 mil. Kč

▲ 263.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby13,06 mil. Kč13,9 mil. Kč
Provozní výnosy13,8 mil. Kč13,9 mil. Kč
Náklady na prodané zboží12,27 mil. Kč10,9 mil. Kč
Osobní náklady107 tis. Kč434 tis. Kč
Odpisy847 tis. Kč777 tis. Kč
Provozní zisk408 tis. Kč1,697 mil. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním408 tis. Kč1,697 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč215 tis. Kč
Čistý zisk408 tis. Kč1,482 mil. Kč
EBITDA1,255 mil. Kč2,474 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T02:37:29.018Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-14T14:33:17.876Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 14. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026