Profil společnosti
KubTereality - Financial s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2021Neuvedeno
IČO: 09857818DS: zdm3xbqSp. zn.: C 343628Rybná 716, Praha, 11000
Základní údaje
- IČO
- 09857818
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 26. 1. 2021
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 343628, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- zdm3xbq
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Rybná 716, Praha, 11000
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
PETRA KALAŠOVÁ
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Rozvaha 2024
Aktiva
336 tis. Kč
▼ 4.3 %
Vlastní kapitál
314 tis. Kč
▼ 5.7 %
Cizí zdroje
22 tis. Kč
▲ 22.2 %
Míra vlastního kapitálu
93,5 %
▼ 1.5 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2024
Tržby
7 tis. Kč
▼ 83.7 %
Čistý zisk
−19 tis. Kč
Předmět podnikání a činnosti
- Výroba, obchod a služby v oborech činností čísla 1-53 a 55-79 uvedených v příloze 4 živnostenského zákona
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- Realitní zprostředkování
Časté otázky
Kde sídlí KubTereality - Financial s.r.o.?
Společnost KubTereality - Financial s.r.o. sídlí na adrese Rybná 716, Praha, 11000.
Jaké má KubTereality - Financial s.r.o. IČO?
IČO společnosti KubTereality - Financial s.r.o. je 09857818.
Kdy vznikla KubTereality - Financial s.r.o.?
Společnost KubTereality - Financial s.r.o. vznikla 26. 1. 2021.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T02:34:15.893Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 22. 8. 2026