Profil společnosti

Malířství-natěračství Lukáš s.r.o. "v likvidaci"

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20211–5 zaměstnanců
IČO: 09828311DS: ja3zkktSp. zn.: C 84462Čujkovova 1714, Ostrava, 70030

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

16 tis. Kč

27.3 %

Vlastní kapitál 2024

−200 tis. Kč

40.5 %

Cizí zdroje 2024

207 tis. Kč

42.2 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-1 250 %

18.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva22 tis. Kč16 tis. Kč
Celková aktiva22 tis. Kč16 tis. Kč
Vlastní kapitál−336 tis. Kč−200 tis. Kč
Cizí zdroje358 tis. Kč207 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky358 tis. Kč216 tis. Kč
Pasiva celkem22 tis. Kč16 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

743 tis. Kč

203.3 %

Čistý zisk 2024

136 tis. Kč

135.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby245 tis. Kč743 tis. Kč
Provozní výnosy245 tis. Kč775 tis. Kč
Náklady na prodané zboží297 tis. Kč147 tis. Kč
Osobní náklady319 tis. Kč418 tis. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk−381 tis. Kč138 tis. Kč
Finanční výsledek−1 tis. Kč−2 tis. Kč
Zisk před zdaněním−382 tis. Kč136 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−382 tis. Kč136 tis. Kč
EBITDA−381 tis. Kč138 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:25:26.307Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 17. 8. 2026