Profil společnosti

Palivové dřevo Mráčková s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2020Neuvedeno
IČO: 09697349DS: 76ataizSp. zn.: C 46206Tylova 40, Černčice, 43901

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

16,29 mil. Kč

▼ 2.1 %

Vlastní kapitál 2025

−2,437 mil. Kč

▼ 41.4 %

Cizí zdroje 2025

18,69 mil. Kč

▲ 1.8 %

Míra vlastního kapitálu 2025

-15 %

▼ 44.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva16,12 mil. Kč15,6 mil. Kč
Oběžná aktiva522 tis. Kč687 tis. Kč
Celková aktiva16,64 mil. Kč16,29 mil. Kč
Vlastní kapitál−1,724 mil. Kč−2,437 mil. Kč
Cizí zdroje18,36 mil. Kč18,69 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky18,36 mil. Kč18,69 mil. Kč
Pasiva celkem16,64 mil. Kč16,29 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

514 tis. Kč

▲ 20.4 %

Čistý zisk 2025

−712 tis. Kč

▼ 16.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby427 tis. Kč514 tis. Kč
Provozní výnosy427 tis. Kč514 tis. Kč
Náklady na prodané zboží81 tis. Kč164 tis. Kč
Osobní náklady0 Kč0 Kč
Odpisy806 tis. Kč806 tis. Kč
Provozní zisk−472 tis. Kč−545 tis. Kč
Finanční výsledek−140 tis. Kč−167 tis. Kč
Zisk před zdaněním−612 tis. Kč−712 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−612 tis. Kč−712 tis. Kč
EBITDA334 tis. Kč261 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:15:13.835Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 14. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 6. 2026