Profil společnosti

Poláček - stínící technika s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20201–5 zaměstnanců
IČO: 09605134DIČ: CZ09605134plátce DPHDS: ssgnphySp. zn.: C 30362Školní 170, Český Krumlov, 38101

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

3,226 mil. Kč

313.6 %

Vlastní kapitál 2024

−1,196 mil. Kč

10.7 %

Cizí zdroje 2024

4,422 mil. Kč

137.7 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-37,1 %

73.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva259 tis. Kč2,788 mil. Kč
Oběžná aktiva521 tis. Kč438 tis. Kč
Celková aktiva780 tis. Kč3,226 mil. Kč
Vlastní kapitál−1,08 mil. Kč−1,196 mil. Kč
Cizí zdroje1,86 mil. Kč4,422 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč1,481 mil. Kč
Krátkodobé závazky1,86 mil. Kč2,94 mil. Kč
Pasiva celkem780 tis. Kč3,226 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

4,367 mil. Kč

9.9 %

Čistý zisk 2024

−126 tis. Kč

12.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby3,974 mil. Kč4,367 mil. Kč
Provozní výnosy3,974 mil. Kč4,833 mil. Kč
Náklady na prodané zboží3,258 mil. Kč4,083 mil. Kč
Osobní náklady519 tis. Kč442 tis. Kč
Odpisy307 tis. Kč274 tis. Kč
Provozní zisk−110 tis. Kč−104 tis. Kč
Finanční výsledek−2 tis. Kč−22 tis. Kč
Zisk před zdaněním−112 tis. Kč−126 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−112 tis. Kč−126 tis. Kč
EBITDA197 tis. Kč170 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:12:28.885Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T10:28:13.023Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 7. 2026