Profil společnosti

True Quality s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2020Neuvedeno
IČO: 09591770DS: y4qnpjsSp. zn.: C 338653Kaprova 42, Praha, 11000

Základní údaje

IČO
09591770
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
15. 10. 2020
Základní kapitál
50 000 Kč
Spisová značka
C 338653, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
y4qnpjs
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

RENÉ MARTIN PŘEHNAL

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Časté otázky

Kde sídlí True Quality s.r.o.?

Společnost True Quality s.r.o. sídlí na adrese Kaprova 42, Praha, 11000.

Jaké má True Quality s.r.o. IČO?

IČO společnosti True Quality s.r.o. je 09591770.

Kdy vznikla True Quality s.r.o.?

Společnost True Quality s.r.o. vznikla 15. 10. 2020.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T02:43:08.219Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 23. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 4. 2026