Pohodový Ostroh, z.s.

Aktivní
SpolekZal. 2020Neuvedeno
IČO: 09477659DS: 4vikvpySp. zn.: L 27155Blatnická 518, Uherský Ostroh, 68724

Základní údaje

IČO
09477659
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
22. 9. 2020
Spisová značka
L 27155, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Předseda jedná za spolek ve všech věcech samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
4vikvpy
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Blatnická 518, Uherský Ostroh, 68724

Okres: Uherské HradištěZlínský krajZobrazit na mapě

Lidé a vlastníci

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 12. 6. 2026Zapsán jednatelfunkce: jednatel
  • 22. 9. 2020Změna spisové značkynově „L 27155“
  • 22. 9. 2020Změna způsobu jednánínově „Předseda jedná za spolek ve všech věcech samostatně.“
Celá historie

Časté otázky

Kde sídlí Pohodový Ostroh, z.s.?

Společnost Pohodový Ostroh, z.s. sídlí na adrese Blatnická 518, Uherský Ostroh, 68724.

Jaké má Pohodový Ostroh, z.s. IČO?

IČO společnosti Pohodový Ostroh, z.s. je 09477659.

Kdy vznikla Pohodový Ostroh, z.s.?

Společnost Pohodový Ostroh, z.s. vznikla 22. 9. 2020.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T23:17:02.075Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 16. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 23. 4. 2026