Profil společnosti
VEKRA s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20201–5 zaměstnanců
IČO: 09433945DS: in5hdbuSp. zn.: C 336281Hlavní 456, Lázně Toušeň, 25089
Další 3 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
198,6 mil. Kč
▲ 0.6 %
Vlastní kapitál 2024
11,2 mil. Kč
▲ 44.3 %
Cizí zdroje 2024
167 mil. Kč
▼ 3.5 %
Míra vlastního kapitálu 2024
5,6 %
▲ 43.5 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Oběžná aktiva | 183,9 mil. Kč | 183,5 mil. Kč |
| Celková aktiva | 197,4 mil. Kč | 198,6 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 7,76 mil. Kč | 11,2 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 173 mil. Kč | 167 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 173 mil. Kč | 167 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 197,4 mil. Kč | 198,6 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
1,117 mld. Kč
▼ 15.8 %
Čistý zisk 2024
3,436 mil. Kč
▼ 20.3 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 1,327 mld. Kč | 1,117 mld. Kč |
| Provozní výnosy | 1,338 mld. Kč | 1,128 mld. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 1,327 mld. Kč | 1,12 mld. Kč |
| Osobní náklady | 80 tis. Kč | 80 tis. Kč |
| Provozní zisk | 716 tis. Kč | 244 tis. Kč |
| Finanční výsledek | 4,49 mil. Kč | 4,106 mil. Kč |
| Zisk před zdaněním | 5,206 mil. Kč | 4,35 mil. Kč |
| Daň z příjmů | 897 tis. Kč | 914 tis. Kč |
| Čistý zisk | 4,309 mil. Kč | 3,436 mil. Kč |
| EBITDA | 716 tis. Kč | 244 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T03:34:17.079Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 8. 2026