Profil společnosti

VSV Stavby Brno s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 202010–19 zaměstnanců
IČO: 09251201DIČ: CZ09251201plátce DPHDS: 47ha94sSp. zn.: C 118051Cejl 40, Brno, 60200

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2023

Rozvaha

Aktiva 2023

2,629 mil. Kč

▲ 1095.0 %

Vlastní kapitál 2023

333 tis. Kč

▼ 24.0 %

Cizí zdroje 2023

2,296 mil. Kč

▲ 1153.2 %

Míra vlastního kapitálu 2023

12,7 %

▼ 93.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2023

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20222023
Stálá aktiva25 tis. Kč0 Kč
Oběžná aktiva195 tis. Kč2,629 mil. Kč
Celková aktiva220 tis. Kč2,629 mil. Kč
Vlastní kapitál438 tis. Kč333 tis. Kč
Cizí zdroje−218 tis. Kč2,296 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky−218 tis. Kč2,296 mil. Kč
Pasiva celkem220 tis. Kč2,629 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2023

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2023

26,43 mil. Kč

▲ 1.5 %

Čistý zisk 2023

328 tis. Kč

▼ 25.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20222023
Tržby26,05 mil. Kč26,43 mil. Kč
Provozní výnosy26,05 mil. Kč26,57 mil. Kč
Náklady na prodané zboží24,69 mil. Kč24,31 mil. Kč
Osobní náklady882 tis. Kč1,555 mil. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk461 tis. Kč445 tis. Kč
Finanční výsledek−23 tis. Kč−40 tis. Kč
Zisk před zdaněním438 tis. Kč405 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč77 tis. Kč
Čistý zisk438 tis. Kč328 tis. Kč
EBITDA461 tis. Kč445 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:37:54.532Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-02T23:26:34.208Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 7. 2026