Profil společnosti
VolksBau s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20206–9 zaměstnanců
IČO: 09224955DIČ: CZ09224955plátce DPHDS: 8jz9ahnSp. zn.: C 82467Dolní náměstí 18, Opava, 74601
Další 1 rok historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
3,307 mil. Kč
▲ 7.0 %
Vlastní kapitál 2025
−771 tis. Kč
▼ 110.7 %
Cizí zdroje 2025
4,078 mil. Kč
▲ 18.0 %
Míra vlastního kapitálu 2025
-23,3 %
▼ 96.9 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 594 tis. Kč | 1,77 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 2,458 mil. Kč | 1,51 mil. Kč |
| Celková aktiva | 3,09 mil. Kč | 3,307 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −366 tis. Kč | −771 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 3,456 mil. Kč | 4,078 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | – | 732 tis. Kč |
| Krátkodobé závazky | 3,456 mil. Kč | 3,346 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 3,09 mil. Kč | 3,307 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
8,281 mil. Kč
▼ 1.9 %
Čistý zisk 2025
−405 tis. Kč
▲ 13.1 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 8,445 mil. Kč | 8,281 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 8,446 mil. Kč | 8,281 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 6,719 mil. Kč | 5,784 mil. Kč |
| Osobní náklady | 2,15 mil. Kč | 2,755 mil. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | – |
| Provozní zisk | −465 tis. Kč | −369 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −1 tis. Kč | −36 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −466 tis. Kč | −405 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | – |
| Čistý zisk | −466 tis. Kč | −405 tis. Kč |
| EBITDA | −465 tis. Kč | −369 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:23:45.635Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-02T23:26:13.047Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026