Adam Trčka Reality s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20201–5 zaměstnanců
IČO: 09221204DS: paeakbdSp. zn.: C 117886Lidická 700, Brno, 60200
Základní údaje
- IČO
- 09221204
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 17. 6. 2020
- Základní kapitál
- 1 Kč
- Spisová značka
- C 117886, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- paeakbd
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
Lidická 700, Brno, 60200
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Aktivní firma
Finanční přehled (2022)
Tržby
–
Čistý zisk
–
Aktiva
147 tis. Kč
Vlastní kapitál
117 tis. Kč
Poslední změny
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 100 %
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 17. 6. 2020Změna základního kapitálu — nově „1“
- 17. 6. 2020Změna spisové značky — nově „C 117886“
- 17. 6. 2020Změna předmětu podnikání — nově „výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; realitní zprostředkování“
Předmět podnikání a činnosti
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- realitní zprostředkování
Dokumenty
- účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.09.2023 · 202212. 9. 2023
- účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.09.2023 · 202212. 9. 2023
- účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.09.2023 · 202212. 9. 2023
Časté otázky
Kde sídlí Adam Trčka Reality s.r.o.?
Společnost Adam Trčka Reality s.r.o. sídlí na adrese Lidická 700, Brno, 60200.
Jaké má Adam Trčka Reality s.r.o. IČO?
IČO společnosti Adam Trčka Reality s.r.o. je 09221204.
Kdy vznikla Adam Trčka Reality s.r.o.?
Společnost Adam Trčka Reality s.r.o. vznikla 17. 6. 2020.
Firmy na stejné adrese
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T10:02:12.903Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 6. 2026