Profil společnosti

Stavby MH s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20201–5 zaměstnanců
IČO: 09185500DIČ: CZ09185500plátce DPHDS: 3gd7x2zSp. zn.: C 45397Lužická 102, Hrádek nad Nisou, 46334

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

7,924 mil. Kč

27.9 %

Vlastní kapitál 2025

2,712 mil. Kč

14.3 %

Cizí zdroje 2025

5,212 mil. Kč

39.5 %

Míra vlastního kapitálu 2025

34,2 %

58.5 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva10,97 mil. Kč7,898 mil. Kč
Celková aktiva10,99 mil. Kč7,924 mil. Kč
Vlastní kapitál2,373 mil. Kč2,712 mil. Kč
Cizí zdroje8,616 mil. Kč5,212 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky8,616 mil. Kč5,192 mil. Kč
Pasiva celkem10,99 mil. Kč7,924 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

46,27 mil. Kč

36.4 %

Čistý zisk 2025

340 tis. Kč

4.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby72,72 mil. Kč46,27 mil. Kč
Provozní výnosy73,14 mil. Kč46,27 mil. Kč
Náklady na prodané zboží74,28 mil. Kč44,49 mil. Kč
Osobní náklady772 tis. Kč1,158 mil. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk392 tis. Kč466 tis. Kč
Finanční výsledek−68 tis. Kč−126 tis. Kč
Zisk před zdaněním324 tis. Kč340 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk324 tis. Kč340 tis. Kč
EBITDA392 tis. Kč466 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:16:08.708Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T10:23:36.495Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 25. 6. 2026