Profil společnosti

Gunsgroup s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20206–9 zaměstnanců
IČO: 09133968DIČ: CZ09133968plátce DPHDS: v5f5gieSp. zn.: C 39288Piettova 2858, Plzeň, 32600

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2022

Rozvaha

Aktiva 2022

6,842 mil. Kč

▲ 57.1 %

Vlastní kapitál 2022

507 tis. Kč

▲ 85.0 %

Cizí zdroje 2022

6,335 mil. Kč

▲ 55.2 %

Míra vlastního kapitálu 2022

7,4 %

▲ 17.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2022

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20212022
Stálá aktiva2,301 mil. Kč4,269 mil. Kč
Oběžná aktiva2,054 mil. Kč2,573 mil. Kč
Celková aktiva4,355 mil. Kč6,842 mil. Kč
Vlastní kapitál274 tis. Kč507 tis. Kč
Cizí zdroje4,081 mil. Kč6,335 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky4,081 mil. Kč6,335 mil. Kč
Pasiva celkem4,355 mil. Kč6,842 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2022

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2022

7,281 mil. Kč

▼ 17.0 %

Čistý zisk 2022

243 tis. Kč

▲ 67.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20212022
Tržby8,775 mil. Kč7,281 mil. Kč
Provozní výnosy8,775 mil. Kč8,483 mil. Kč
Náklady na prodané zboží5,445 mil. Kč4,63 mil. Kč
Osobní náklady2,574 mil. Kč2,548 mil. Kč
Odpisy575 tis. Kč1,003 mil. Kč
Provozní zisk179 tis. Kč300 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním179 tis. Kč300 tis. Kč
Daň z příjmů34 tis. Kč57 tis. Kč
Čistý zisk145 tis. Kč243 tis. Kč
EBITDA754 tis. Kč1,303 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:15:07.210Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-10T06:22:58.963Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 10. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 8. 2026