Profil společnosti

LUJZA coffee & wine s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 202010–19 zaměstnanců
IČO: 09126791DIČ: CZ09126791plátce DPHDS: 75x42deSp. zn.: C 82116U Kantorka 406, Rožnov pod Radhoštěm, 75661

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

721,1 mil. Kč

▲ 205919.1 %

Vlastní kapitál 2024

−128,7 mil. Kč

▼ 19348.3 %

Cizí zdroje 2024

849,8 mil. Kč

▲ 83873.8 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-17,9 %

▲ 90.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva350 tis. Kč207,2 mil. Kč
Oběžná aktiva0 Kč513,9 mil. Kč
Celková aktiva350 tis. Kč721,1 mil. Kč
Vlastní kapitál−662 tis. Kč−128,7 mil. Kč
Cizí zdroje1,012 mil. Kč849,8 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky1,012 mil. Kč849,8 mil. Kč
Pasiva celkem350 tis. Kč721,1 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

2,736 mld. Kč

▲ 240974.7 %

Čistý zisk 2024

533,3 mil. Kč

▲ 224195.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby1,135 mil. Kč2,736 mld. Kč
Provozní výnosy1,135 mil. Kč2,736 mld. Kč
Náklady na prodané zboží705 tis. Kč1,39 mld. Kč
Osobní náklady636 tis. Kč529,9 mil. Kč
Odpisy0 Kč278,6 mil. Kč
Provozní zisk−238 tis. Kč538 mil. Kč
Finanční výsledek0 Kč−4,7 mil. Kč
Zisk před zdaněním−238 tis. Kč533,3 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−238 tis. Kč533,3 mil. Kč
EBITDA−238 tis. Kč816,6 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:21:03.449Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-10T06:23:15.365Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 10. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 23. 7. 2026