Profil společnosti

Camproof s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20201–5 zaměstnanců
IČO: 09124535DIČ: CZ09124535plátce DPHDS: c7e4zhfSp. zn.: C 331300Krátká 17, Třebotov, 25226

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

5,394 mil. Kč

3.9 %

Vlastní kapitál 2025

−14,99 mil. Kč

23.0 %

Cizí zdroje 2025

20,39 mil. Kč

14.5 %

Míra vlastního kapitálu 2025

-278 %

28.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva2,608 mil. Kč2,687 mil. Kč
Oběžná aktiva3,005 mil. Kč2,707 mil. Kč
Celková aktiva5,613 mil. Kč5,394 mil. Kč
Vlastní kapitál−12,19 mil. Kč−14,99 mil. Kč
Cizí zdroje17,8 mil. Kč20,39 mil. Kč
Dlouhodobé závazky16,5 mil. Kč17,99 mil. Kč
Krátkodobé závazky1,298 mil. Kč2,396 mil. Kč
Pasiva celkem5,613 mil. Kč5,394 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

10,06 mil. Kč

63.1 %

Čistý zisk 2025

−2,808 mil. Kč

54.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby6,168 mil. Kč10,06 mil. Kč
Provozní výnosy6,168 mil. Kč10,07 mil. Kč
Náklady na prodané zboží11,3 mil. Kč11,71 mil. Kč
Osobní náklady718 tis. Kč895 tis. Kč
Odpisy68 tis. Kč0 Kč
Provozní zisk−6,163 mil. Kč−2,646 mil. Kč
Finanční výsledek−11 tis. Kč−162 tis. Kč
Zisk před zdaněním−6,174 mil. Kč−2,808 mil. Kč
Čistý zisk−6,174 mil. Kč−2,808 mil. Kč
EBITDA−6,095 mil. Kč−2,646 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T02:24:45.161Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T14:22:42.715Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 14. 6. 2026