Profil společnosti
JM-Call s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20206–9 zaměstnanců
IČO: 09043802DS: i23uqimSp. zn.: C 329681Budějovická 300, Jesenice, 25242
Další 1 rok historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2022
Rozvaha
Aktiva 2022
3,226 mil. Kč
▲ 108.3 %
Vlastní kapitál 2022
785 tis. Kč
▲ 1570.2 %
Cizí zdroje 2022
2,387 mil. Kč
▲ 58.9 %
Míra vlastního kapitálu 2022
24,3 %
▲ 703.0 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2022
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 10 tis. Kč | 10 tis. Kč |
| Oběžná aktiva | 1,451 mil. Kč | 3,19 mil. Kč |
| Celková aktiva | 1,549 mil. Kč | 3,226 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 47 tis. Kč | 785 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 1,502 mil. Kč | 2,387 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 1,502 mil. Kč | 2,387 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 1,549 mil. Kč | 3,226 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2022
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2022
7,893 mil. Kč
▲ 100.6 %
Čistý zisk 2022
738 tis. Kč
▲ 102.2 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Tržby | 3,934 mil. Kč | 7,893 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 4,736 mil. Kč | 8,295 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | – | 2,601 mil. Kč |
| Osobní náklady | 2,278 mil. Kč | 4,521 mil. Kč |
| Odpisy | – | 0 Kč |
| Provozní zisk | 370 tis. Kč | 1,011 mil. Kč |
| Finanční výsledek | −5 tis. Kč | −130 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 365 tis. Kč | 881 tis. Kč |
| Daň z příjmů | – | 143 tis. Kč |
| Čistý zisk | 365 tis. Kč | 738 tis. Kč |
| EBITDA | 370 tis. Kč | 1,011 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T02:24:25.757Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 4. 2026