Profil společnosti
PIVO KOMONEC s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20201–5 zaměstnanců
IČO: 09032061DIČ: CZ09032061plátce DPHDS: dcgub8sSp. zn.: C 116778K Přehradě 334, Pozlovice, 76326
Další 2 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
4,639 mil. Kč
▲ 293.5 %
Vlastní kapitál 2024
−2,118 mil. Kč
▼ 150.4 %
Cizí zdroje 2024
6,757 mil. Kč
▲ 233.7 %
Míra vlastního kapitálu 2024
-45,7 %
▲ 36.4 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 557 tis. Kč | 2,976 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 622 tis. Kč | 1,663 mil. Kč |
| Celková aktiva | 1,179 mil. Kč | 4,639 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −846 tis. Kč | −2,118 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 2,025 mil. Kč | 6,757 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 2,025 mil. Kč | – |
| Pasiva celkem | 1,179 mil. Kč | 4,639 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
1,453 mil. Kč
▲ 24.0 %
Čistý zisk 2024
−1,271 mil. Kč
▼ 376.0 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 1,172 mil. Kč | 1,453 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 1,172 mil. Kč | 1,453 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 1,439 mil. Kč | 2,416 mil. Kč |
| Provozní zisk | −267 tis. Kč | −963 tis. Kč |
| Finanční výsledek | 0 Kč | −308 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −267 tis. Kč | −1,271 mil. Kč |
| Čistý zisk | −267 tis. Kč | −1,271 mil. Kč |
| EBITDA | −267 tis. Kč | −963 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:33:02.224Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T14:21:16.653Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 13. 6. 2026