Profil společnosti

Carbonlaying s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20206–9 zaměstnanců
IČO: 08890463DIČ: CZ08890463plátce DPHDS: db5pnmeSp. zn.: C 327099Pod Lipami 1069, Řevnice, 25230

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

511 tis. Kč

24.5 %

Vlastní kapitál 2024

−4,196 mil. Kč

21.9 %

Cizí zdroje 2024

4,665 mil. Kč

14.6 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-821,1 %

61.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva193 tis. Kč85 tis. Kč
Oběžná aktiva384 tis. Kč326 tis. Kč
Celková aktiva677 tis. Kč511 tis. Kč
Vlastní kapitál−3,441 mil. Kč−4,196 mil. Kč
Cizí zdroje4,072 mil. Kč4,665 mil. Kč
Krátkodobé závazky4,072 mil. Kč
Pasiva celkem677 tis. Kč511 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

2,303 mil. Kč

98.2 %

Čistý zisk 2024

−755 tis. Kč

37.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby1,162 mil. Kč2,303 mil. Kč
Provozní výnosy1,162 mil. Kč2,303 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,373 mil. Kč
Osobní náklady1,121 mil. Kč1,559 mil. Kč
Odpisy108 tis. Kč108 tis. Kč
Provozní zisk−1,213 mil. Kč−755 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč
Zisk před zdaněním−1,213 mil. Kč−755 tis. Kč
Čistý zisk−1,213 mil. Kč−755 tis. Kč
EBITDA−1,105 mil. Kč−647 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T02:23:32.912Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T10:19:20.675Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 5. 2026