Profil společnosti

Pod Šerákem s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20201–5 zaměstnanců
IČO: 08854548DIČ: CZ08854548plátce DPHDS: wnkm92eSp. zn.: C 8105955, Lipová-lázně, 79063

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,048 mil. Kč

▲ 6.0 %

Vlastní kapitál 2024

−170 tis. Kč

▲ 68.4 %

Cizí zdroje 2024

2,201 mil. Kč

▼ 5.3 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-8,3 %

▲ 70.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva1,626 mil. Kč1,567 mil. Kč
Oběžná aktiva306 tis. Kč481 tis. Kč
Celková aktiva1,932 mil. Kč2,048 mil. Kč
Vlastní kapitál−537 tis. Kč−170 tis. Kč
Cizí zdroje2,324 mil. Kč2,201 mil. Kč
Dlouhodobé závazky–0 Kč
Krátkodobé závazky2,324 mil. Kč2,201 mil. Kč
Pasiva celkem1,932 mil. Kč2,048 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

1,944 mil. Kč

▲ 34.7 %

Čistý zisk 2024

367 tis. Kč

▲ 44.4 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby1,443 mil. Kč1,944 mil. Kč
Provozní výnosy1,443 mil. Kč1,944 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,057 mil. Kč1,396 mil. Kč
Osobní náklady–40 tis. Kč
Odpisy122 tis. Kč59 tis. Kč
Provozní zisk264 tis. Kč443 tis. Kč
Finanční výsledek−9 tis. Kč−34 tis. Kč
Zisk před zdaněním254 tis. Kč409 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč42 tis. Kč
Čistý zisk254 tis. Kč367 tis. Kč
EBITDA386 tis. Kč502 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:23:26.108Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-02T23:21:26.127Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 6. 2026