Profil společnosti

Unistav Stavby s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201910–19 zaměstnanců
IČO: 08751242DIČ: CZ08751242plátce DPHDS: mpfi36wSp. zn.: C 80662Za Podjezdem 484, Jeseník, 79001

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

11,67 mil. Kč

54.8 %

Vlastní kapitál 2024

6,462 mil. Kč

21.1 %

Cizí zdroje 2024

5,177 mil. Kč

273.8 %

Míra vlastního kapitálu 2024

55,4 %

21.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva256 tis. Kč1,735 mil. Kč
Oběžná aktiva7,259 mil. Kč9,813 mil. Kč
Celková aktiva7,539 mil. Kč11,67 mil. Kč
Vlastní kapitál5,336 mil. Kč6,462 mil. Kč
Cizí zdroje1,385 mil. Kč5,177 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč1 mil. Kč
Krátkodobé závazky1,385 mil. Kč4,177 mil. Kč
Pasiva celkem7,539 mil. Kč11,67 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

20,23 mil. Kč

6.9 %

Čistý zisk 2024

1,381 mil. Kč

10.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby18,92 mil. Kč20,23 mil. Kč
Provozní výnosy18,92 mil. Kč21,94 mil. Kč
Náklady na prodané zboží13,44 mil. Kč15,34 mil. Kč
Osobní náklady4,024 mil. Kč4,339 mil. Kč
Odpisy128 tis. Kč317 tis. Kč
Provozní zisk1,245 mil. Kč1,812 mil. Kč
Finanční výsledek7 tis. Kč−72 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,252 mil. Kč1,74 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč359 tis. Kč
Čistý zisk1,252 mil. Kč1,381 mil. Kč
EBITDA1,373 mil. Kč2,129 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:24:11.144Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T10:17:43.062Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 7. 2026