Profil společnosti

Jedlová21 Sport s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20191–5 zaměstnanců
IČO: 08627401DIČ: CZ08627401plátce DPHDS: e9dhjx2Sp. zn.: C 4795918, Jiřetín pod Jedlovou, 40756

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

11,28 mil. Kč

▲ 79.5 %

Vlastní kapitál 2025

1,119 mil. Kč

▲ 166.4 %

Cizí zdroje 2025

10,16 mil. Kč

▲ 73.3 %

Míra vlastního kapitálu 2025

9,9 %

▲ 48.5 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva3,624 mil. Kč2,913 mil. Kč
Oběžná aktiva2,662 mil. Kč8,369 mil. Kč
Celková aktiva6,286 mil. Kč11,28 mil. Kč
Vlastní kapitál420 tis. Kč1,119 mil. Kč
Cizí zdroje5,866 mil. Kč10,16 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky5,866 mil. Kč10,16 mil. Kč
Pasiva celkem6,286 mil. Kč11,28 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

4,494 mil. Kč

▲ 9.7 %

Čistý zisk 2025

699 tis. Kč

▲ 67.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby4,098 mil. Kč4,494 mil. Kč
Provozní výnosy4,098 mil. Kč5,494 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,99 mil. Kč2,196 mil. Kč
Osobní náklady849 tis. Kč1,131 mil. Kč
Odpisy295 tis. Kč189 tis. Kč
Provozní zisk862 tis. Kč1,318 mil. Kč
Finanční výsledek−444 tis. Kč−619 tis. Kč
Zisk před zdaněním418 tis. Kč699 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk418 tis. Kč699 tis. Kč
EBITDA1,157 mil. Kč1,507 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:14:34.159Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-12T10:15:50.917Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 12. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 8. 2026