Profil společnosti

ATACCAMA Group a.s.

Aktivní
Akciová společnostZal. 2019Neuvedeno
IČO: 08612358DS: g6afkxcSp. zn.: B 24799Karolinská 706, Praha, 18600

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

122,8 mil. Kč

99.1 %

Vlastní kapitál 2024

70,27 mil. Kč

99.5 %

Cizí zdroje 2024

52,52 mil. Kč

23559.5 %

Míra vlastního kapitálu 2024

57,2 %

42.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva13,27 mld. Kč83,41 mil. Kč
Oběžná aktiva3,34 mil. Kč37,03 mil. Kč
Celková aktiva13,28 mld. Kč122,8 mil. Kč
Vlastní kapitál13,28 mld. Kč70,27 mil. Kč
Cizí zdroje222 tis. Kč52,52 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč5,747 mil. Kč
Krátkodobé závazky222 tis. Kč46,78 mil. Kč
Pasiva celkem13,28 mld. Kč122,8 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

46,19 mil. Kč

Čistý zisk 2024

−35,94 mil. Kč

1651.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby0 Kč46,19 mil. Kč
Provozní výnosy0 Kč46,19 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,032 mil. Kč15,25 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč
Odpisy0 Kč19,16 mil. Kč
Provozní zisk−2,044 mil. Kč−40,86 mil. Kč
Finanční výsledek−8 tis. Kč−49 tis. Kč
Zisk před zdaněním−2,052 mil. Kč−40,9 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč4,958 mil. Kč
Čistý zisk−2,052 mil. Kč−35,94 mil. Kč
EBITDA−2,044 mil. Kč−21,7 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:10:07.346Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 6. 2026