Moneo Agency s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20191–5 zaměstnanců
IČO: 08532052DIČ: CZ08532052plátce DPHDS: 6jrdrspSp. zn.: C 320507Francouzská 299, Praha, 10100
Základní údaje
- IČO
- 08532052
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 20. 9. 2019
- Základní kapitál
- 100 Kč
- Spisová značka
- C 320507, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- 6jrdrsp
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
Francouzská 299, Praha, 10100
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Právnické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Spolehlivý plátce DPH
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled (2025)
Tržby
45,6 mil. Kč
▲ 94.3 %
Čistý zisk
637 tis. Kč
▲ 18.8 %
Aktiva
7,3 mil. Kč
▲ 23.8 %
Vlastní kapitál
3,6 mil. Kč
▲ 21.6 %
Poslední změny
- 26. 3. 2026Zapsán společník — TIP Welding s.r.o. · podíl 100 %
- 23. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 27. 10. 2021Změna sídla — z „Francouzská 299, Praha, 10100“ na „Francouzská 299/98, Praha, 10100“
- 20. 9. 2019Změna základního kapitálu — nově „100“
- 20. 9. 2019Změna spisové značky — nově „C 320507“
Předmět podnikání a činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
DPH
Spolehlivý plátce- DIČ
- CZ08532052
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 451
- Zveřejněné účty
- 5661769389/0800
Dokumenty
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 520/2020], rozhod. o statut. orgánu30. 6. 2020
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 277/2021]27. 10. 2021
- účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.04.2026 · 202518. 4. 2026
Časté otázky
Kde sídlí Moneo Agency s.r.o.?
Společnost Moneo Agency s.r.o. sídlí na adrese Francouzská 299, Praha, 10100.
Jaké má Moneo Agency s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti Moneo Agency s.r.o. je 08532052, DIČ je CZ08532052.
Kdy vznikla Moneo Agency s.r.o.?
Společnost Moneo Agency s.r.o. vznikla 20. 9. 2019.
Je Moneo Agency s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost Moneo Agency s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ08532052).
Firmy na stejné adrese
- AB - HP insolvenční kancelář, v.o.s.Praha
- Adimo Work s.r.o.Praha
- Affinis work s.r.o.Praha
- Afipia work s.r.o.Praha
- Akustik Partner s.r.o.Praha
- APABAU s.r.o.Praha
- Apriory Work s.r.o.Praha
- Arkebuza s.r.o.Praha
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T12:25:31.767Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 24. 6. 2026