Profil společnosti
AL - SEN Produktion s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2019Neuvedeno
IČO: 08407274DIČ: CZ08407274plátce DPHDS: qz8ba6kSp. zn.: C 45252Tyršova 1007, Teplice, 41501
Další 3 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2023
Rozvaha
Aktiva 2023
2,915 mil. Kč
▼ 42.5 %
Vlastní kapitál 2023
490 tis. Kč
▲ 3600.0 %
Cizí zdroje 2023
2,425 mil. Kč
▼ 43.0 %
Míra vlastního kapitálu 2023
16,8 %
▲ 6103.6 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2023
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Oběžná aktiva | 5,073 mil. Kč | 2,915 mil. Kč |
| Celková aktiva | 5,073 mil. Kč | 2,915 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −14 tis. Kč | 490 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 4,255 mil. Kč | 2,425 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 4,255 mil. Kč | 2,425 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 5,073 mil. Kč | 2,915 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2023
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2023
13,43 mil. Kč
▼ 39.4 %
Čistý zisk 2023
504 tis. Kč
▲ 152.0 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Tržby | 22,18 mil. Kč | 13,43 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 22,18 mil. Kč | 13,43 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 21,9 mil. Kč | 12,81 mil. Kč |
| Osobní náklady | 0 Kč | 0 Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | 284 tis. Kč | 625 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −37 tis. Kč | −3 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 247 tis. Kč | 622 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 47 tis. Kč | 118 tis. Kč |
| Čistý zisk | 200 tis. Kč | 504 tis. Kč |
| EBITDA | 284 tis. Kč | 625 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:15:26.162Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T14:13:05.148Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 25. 8. 2026